phoca_thumb_l_ 400

У Києві відбудеться Міжнародна ювілейна науково-практична конференція, приурочена 400-річчю Київських духовних шкіл

20-21 жовтня 2015 року в Києві з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбудеться Міжнародна ювілейна науково-практична конференція «КИЇВСЬКА ДУХОВНА АКАДЕМІЯ У СВІТОВІЙ РОДИНІ БОГОСЛОВСЬКИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ», приурочена 400-річчю Київських духовних шкіл.

Напередодні, 20 жовтня, о 09:20 у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик 2) відбудеться брифінг перед відкриттям міжнародної конференції, присвяченої 400-річчю Київської духовної академії. Акредитацію на брифінг проводить Центр інформації УПЦ за тел. (066) 095 14 76. Акредитація для представників ЗМІ є обов’язковою.

На 20 жовтня о 10:00 заплановане пленарне засідання, яке відбудеться в актовій залі столичного «Українського дому» . Його очолить Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. 21 жовтня конференція продовжить свою роботу по спеціалізованим секціям на території Києво-Печерської Лаври.

В рамках заходу планується проведення круглих столів та семінарів. У конференції візьмуть участь історики, богослови, науковці, дослідники, археологи з України, Боснії і Герцеговини, Греції, Грузії, Лівану, Молдови, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua