2rbdykgguwq

У Києві відбудуться Макарівські читання, присвячені 1000-літтю преставлення Хрестителя Русі

Українська Православна Церква

Вищі Свято-Володимирські православні богословські курси

 з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, проводять

ІІІ-ті МАКАРІЇВСЬКІ ЧИТАННЯ,

присвячені1000-літтю від дня преставлення

святого рівноапостольного великого князя Володимира, Хрестителя Русі

за темою

«ДУХОВНА ОСВІТА МИРЯН:

ІСТОРІЯ, СЬОГОДЕННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ»

(Київ, 3-4 жовтня 2015 року; вул. Лаврська, 15, корп. 45)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Головні завдання заходу: проаналізувати новітні форми та методи духовної освіти мирян в історичному і сьогоденному контекстах, визначити завдання та перспективи розвитку діяльності Вищих Свято-Володимирських православних богословських курсів з метою оптимізації роботи викладачів, випускників і слухачів ВСВПБК з окресленої проблематики.

• До участі запрошуються викладачі, випускники і слухачі ВСВПБК та усі зацікавлені особи.

• До розгляду приймаються матеріали, що відповідають тематиці Читань.

• Заявки і тексти виступів просимо надсилати до 20 вересня 2015 р. електронною поштою на адресу vsvpbk@mail.ru. У заявці зазначаються: прізвище, ім’я, по-батькові учасника, місце роботи або служіння (повна назва організації), посада, тема виступу чи повідомлення, контактний телефон, e-mail тощо.

• Тексти доповідей учасників Макаріївських читань, що виголошуватимуться на пленарному засіданні, планується видати окремою збіркою.

• Регламент роботи заходу: доповіді на пленарному засіданні – до 15 хв., для обговорення – 3–5 хв. та для повідомлень чи реплік – 1-2 хв.

Додаткова інформація: 3 жовтня: з 9.00 – реєстрація учасників, о 10.00 – пленарне засідання, з 14.30 – 16.30робота тематичних круглів столів та секцій (за окремим планом). По закінченню - обмін думками, підведення підсумків та прийняття резолюції.

; 4 жовтня: о 9.00 – Літургія у Свято-Макаріївському храмі (вул. Стара Поляна, 46), по завершенні – тематична екскурсія «З іменем святого рівноапостольного великого князя Володимира по православним святиням Києва».

• У рамках Макаріївських читань планується також проведення й інших культурно-освітніх заходів: презентація навчально-методичних видань викладачів ВСВПБК, вручення дипломів випускникам 2015 року, семінар, тематична виставка, вечір зустрічі з випускниками тощо.

Адреса ВСВПБК: вул. Стара Поляна, 46, Київ, Україна, 04107.

Сайт ВСВПБК: http://bogoslovie.kiev.ua/

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua