У Києві відбулася урочиста церемонія запалення Вічного вогню

6 листопада духовенство Києва взяло участь у церемонії запалення Вічного вогню біля Національного музею історії Великої Вітчизняної війни та покладанні Гірлянди воїнської слави. Урочистості присвячені відзначенню у столиці 70-ої річниці визволення Києва від фашистських загарбників.

Пам'ять воїнів-визволителів Києва вшанували: вікарії Київської Митрополії єпископи Боярський Феодосій та Васильківський Миколай, а також секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук та благочинні Києва.

На церемонії також були присутні: голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, ветерани, представники міської та районних держадміністрацій, депутати Київради, гості з іншим міст України, громадськість.

Право запалити Вічний вогонь було надано кращому вихованцю Київського військового ліцею імені Івана Богуна. У пам’ять воїнів, які загинули під час Великої Вітчизняної війни, Рота Почесної Варти поклала Гірлянду воїнської слави.

Цього ж дня у Національному палаці мистецтв «Україна» відбулося урочисте зібрання з нагоди 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників.

Під час заходу Президент України Віктор Янукович оголосив хвилину мовчання у пам’ять про загиблих у Великій Вітчизняній війні та звернувся з промовою.

З благословення Його Блаженства зібрання відвідали: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Васильківський Миколай, голова Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба.
.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua