У Києво-Печерській Лаврі відбулися збори благочинних Макарівського вікаріатства

24 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира під головуванням єпископа Макарівського Іларія, вікарія Київської Митрополії, у Києво-Печерській Лаврі відбулися збори благочинних Макарівського вікаріатства.

На початку зборів єпископ Макарівський Іларій звернув увагу на нагальні питання щодо життя та становлення благочинь та їх парафій. Присутні на зборах благочинні Бишівського, Білогородського, Боярського, Бучанського, Вишнівського, Ірпінського, Макарівського благочинь обговорили поточні справи, пов’язані із співпрацею та взаємодією священнослужителів.

Преосвященніший Іларій звернув увагу на важливість виконання всіх благословень та постанов Української Православної Церкви. Було оголошено про необхідність подавати матеріали щодо парафіяльного життя на сайт Київської Митрополії, а також на новоутворений сайт Макарівського вікаріатства.

Було представлено проект альманаху Макарівського вікаріатства, який готуватиметься спільно священнослужителями різних парафій. Отці благочинні презентували інші нові церковні видання, які регулярно виходять у благочиннях.

Також було оголошено про підготовку загального журналу для парафій вікаріатства, до якого можуть надсилати свої повідомлення та свої праці його клірики.

Благочинні представили звіти за минулий рік. На завершення зборів керуючий Макарівським вікаріатством подякував присутнім за їхню працю на ниві Христовій та побажав нових духовних здобутків у розбудові ввірених їм благочинь.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua