DSC_0052

У Києво-Печерській Лаврі відзначили 1000-ліття блаженної кончини рівноапостольного князя Володимира

28 липня, у день Хрещення Русі та 1000-ліття преставлення святого рівноапостольного великого князя Володимира, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили представники Помісних Православних Церков: митрополит Клужський Андрій (Румунська ПЦ), митрополит Ловчанський Гавриїл (Болгарська ПЦ), архієпископ Бероунський Йоаким (ПЦ Чеських земель і Словаччини), архієпископ Люблінський і Холмський Авель (Польська ПЦ); єпископат, а також духовенство всіх єпархій УПЦ. За богослужінням молилися численні віруючі, що приїхали до Києва з усіх регіонів держави.

Під час богослужіння Блаженніший владика звернувся до всеукраїнської пастви зі словами проповіді. На літургії була піднесена молитва за мир в Україні.

Після відпусту Предстоятель привітав усіх присутніх з ювілейним святом. Вітальні адреси віруючим УПЦ на чолі з Блаженніший Митрополитом Київським і всієї України виголосили представники Помісних Православних Церков з Румунії, Болгарії, Чеських земель і Словаччини, а також Польщі.

По закінченні привітань Його Блаженство звершив освячення барельєфа із зображенням святого рівноапостольного великого князя Володимира на північній стіні Успенського собору.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua