SavedPicture-201482816341.jpg

У Києво-Печерській Лаврі звершено богослужіння до свята Успіння Богородиці

28 серпня, у день свята Успіння Пресвятої Діви Марії, престольне свято відзначає Києво-Печерська Лавра. В Успенському соборі обителі богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: митрополити – Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ Бориспільський і Броварський Антоній, Волинський і Луцький Ніфонт,  Тернопільський і Кременецький Сергій,  Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр; архієпископи: Хустський і Виноградівський Марк, Луганський і Алчевський Митрофан, Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Рівненський і Острозький Варфоломій, Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор; єпископи: Макіївський Варнава, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир,  Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон, Макарівський Іларій, Львівський і Галицький Філарет, Шепетівський і Славутський Діонісій,  Бородянський Варсонофій, Ірпінський Климент,  Васильківський Миколай,  насельники Лаври у священному сані.

На Малому вході Предстоятель УПЦ нагородив митрополита Волинського і Луцького Ніфонта  правом носіння другої панагії. У сан митрополита були возведені архієпископи: Хустський і Виноградівський Марк, Луганський і Алчевський Митрофан, Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Рівненський і Острозький Варфоломій, Кам’янець-Подільський і Городоцький  Феодор. У сан архієпископа були возведені  єпископи: Макіївський Варнава, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир,   Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон.

Наприкінці літургії перед Плащаницею Пресвятої Богородиці був відслужений молебень.

Напередодні свята, 27 серпня, в Успенському соборі Лаври Його Блаженство очолив святкове Всенічне бдіння, якому передувала Мала вечірня з читанням акафіста Успінню Божої Матері.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua