У Києво-Печерській Лаврі звершено чин Великого освячення води

19 січня, у день свята Богоявлення або Хрещення Господнього, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, керуючий справами Українського Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в храмі ікони Пресвятої Богородиці "Живоносне джерело" Києво-Печерської Лаври. Наприкінці богослужіння було звершено чин Великого освячення води біля криниці в ім’я преподобного Антонія Печерського на території обителі.

Його Високопреосвященству співслужили: вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, глава Адміністравного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, насельники обителі та викладачі Київської духовної академії і семінарії у священному сані.

За богослужінням також молилися: Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр Микола Азаров, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк, урядовці та інші посадові особи.

Наприкінці митрополит Антоній окропив усіх присутніх освяченою водою та привітав зі святом Богоявлення.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua