У Києво-Печерській Лаврі звершено молебень до Дня соборності України

22 січня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври було звершено молебень з нагоди Дня соборності України. Богослужіння очолили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Високопреосвященним владикам співслужили єпископи: Макарівський Іларій, Роменський і Буренський Іосиф, Боярський Феодосій, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан та Васильківський Миколай.

Перед початком молебню митрополит Антоній у зв'язку з суттєвим загостренням конфлікту закликав усіх піднести посилену молитву Богу про припинення насильства та примирення ворогуючих сторін.

Богослужіння відвідав Президент України Віктор Янукович, секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв, генеральний прокурор Віктор Пшонка, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк. Також у соборній молитві взяли участь столичне духовенство та численні вірні.

На молебні було піднесено молитву про примноження любові та припинення ворожнечі.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua