DSC_0075

У Києво-Печерській Лаврі звершено молебень про примноження любові

19 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в Успенському соборі Кієво-Печерської Лаври було звершено соборний молебень про примноження любові. Молебень очолили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Передувала богослужінню хресна хода від Свято-Введенського чоловічого монастиря до Лаври з копією чудотворної ікони Божої Матері "Призри на смирення". Образ Пресвятої Богородиці супроводжували духовенство, студенти Київських духовних шкіл та сестри Сестринства в ім'я преподобномучениці Єлизавети.

На молебні Високопреосвященним владикам співслужили вікарії Київської Митрополії: митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Білогородський Миколай, єпископ Макарівський Іларій, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай. Також у соборній молитві взяли участь столичне духовенство та численні вірні.

Богослужіння відправлялося перед мощами рівноапостольного князя Володимира та іконами Пресвятої Богородиці "Києво-Печерська" і "Призри на смирення".

Наприкінці богослужіння митрополит Антоній звернувся до всіх присутніх зі словом про примирення та припинення ворожнечі, а також зачитав звернення Предстоятеля до вірних Української Православної Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua