DSC_0016

У Києво-Печерській Лаврі звершено панахиду за загиблими у міжусобній ворожнечі

20 лютого в Успенському соборі Кієво-Печерської Лаври було звершено панахиду за усіма загиблими під час силових протистоянь 18-19 лютого.

Заупокійне богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Перед початком панахиди він звернувся до усіх з архіпастирським словом. "Сьогодні необхідно помолитися за тих, хто загинув у ці дні. Будемо також молити Господа, щоб Він знищив ворожнечу і ненависть та вселив в серця людей терпимість і любов", - закликав митрополит.

Його Високопреосвященству співслужили вікарії Київської Митрополії: єпископи Макарівський Іларій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент та Васильківський Миколай. За богослужінням молилися: глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, столичне духовенство, викладачі та студенти Київських духовних шкіл, вірні.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua