У мережі Інтернет розпочав роботу офіційний сайт Північного київського вікаріатства

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в мережі Інтернет розпочав роботу офіційний сайт Північного київського вікаріатства "Столичний Благовісник", який можна відвідати за адресою www.vicariate.kiev.ua.

Сайт створено з метою висвітлення в загальнодоступній мережі Інтернет офіційної інформації про стан і розвиток православного життя в Північному вікаріатстві міста Києва Української Православної Церкви.

Розділ "Єпархія" розповідає про історію Київської Митрополії та про її правлячого архієрея - Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України. Розділ "Вікаріатство" містить документ "Положення про вікаріатства Київської єпархії", який регламентує діяльність вікаріатства, дає відомості про керуючого вікарного архієрея, секретаря вікаріатства, благочинних. Розділ "Благочиння" містить статистичні та історичні відомості про кожну парафію Подільського, Оболонського, Першого шевченківського, Другого шевченківського та Кладовищенського благочинних округів вікаріатства: коротка історія храму, відомості про святині, які знаходяться в межах парафії, відомості про сучасний стан парафії. У розділі "Проповіді" розміщуються проповіді вікарного архієрея в аудіоформаті. Розділ "Новини" є загальним для всього сайту, а тому тут розміщується актуальна інформація про все вікаріатство в цілому. Нарешті, традиційний для всіх сайтів розділ "Контакти", за допомогою якого Ви можете зв'язатися з адміністрацією.

Унікальним сервісом сайту є сервіс "Найближчі події", завдяки якому користувач може ознайомитися з запланованими в межах вікаріатства заходами: архієрейські богослужіння, концерти, храмові свята, дні народження та тезоіменитства священнослужителів, дні шанованих святих і святинь в тій чи іншій парафії.

У кожному новинному повідомленні про архієрейське служіння керуючого Північним київським вікаріатством єпископа Боярського Феодосія завжди доступний аудіофайл з проповіддю Преосвященного владики, виголошеній на даному приході.

Сайт представлений у соцмережах за наступними адресами:

Редакція сайту запрошує до співпраці православні сайти єпархій, вікаріатств і благочинь, пропонує взаємне розміщення банерів і посилань на сайт і на наші сторінки в соцмережах.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua