У новозведенному столичному храмі відбулося перше богослужіння

6 лютого у Солом’янському благочинні відбулося перше урочисте богослужіння в новозведенному храмі на честь пророка і хрестителя Господнього Іоанна Предтечі. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира богослужіння очолив благочинний Деснянського благочння протоієрей Димитрій Григорак. Йому співслужили настоятель храму ієрей Олег Щербатюк та столичне духовенство.

Немало зусиль доклав отець Олег, щоб облаштувати місце для проведення богослужінь. Місцеві жителі з радістю підтримали бажання священика створити ще одне молитовне місце для звершення Євхаристії та місіонерського і соціального служінь.

Наприкінці літургії було звершено подячний молебень. Протоієрей Димитрій привітав настоятеля та громаду храму з початком парафіяльного життя та побажав всім духовного і тілесного здоров'я. У свою Чергу, настоятель подякував священикам, які прийшли розділити радість першого святкового богослужіння, та закликав парафіян долучатися до місіонерського і соціального напрямку новоствореної парафії.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua