У Саливонках священики помолилися за спочилого протоієрея Миколая Микитюка та освятили памятник на його могилі

6 травня, у Світлу п'ятницю, в Свято-Духівському храмі села Саливонки Гребінківського благочиння собором духовенства благочиння було звершено Божественну літургію. Очолив богослужіння благочинний Гребінківського благочиння протоієрей Миколай Штихалюк. Саме цього дня минулого року відійшов до Господа настоятель храму протоієрей Миколай Микитюк.

Після літургії під пасхальні піснеспіви відбувся хресний хід навколо храму, під час якого духовенство звершило чин освячення надгробного пам'ятного хреста на могилі отця Миколая.

Кожен священик після відпусту привітав парафіян із святом Пасхи Христової та пом'янув присномам'ятного отця Миколая Микитюка, який віддав цій парафії 15 найкращих років свого життя. На літургії молилася і дружина священика з чотирма осиротілими дітьми.

Отець Миколай активно вів просвітницьку дыяльнысть: проводив бесіди з парафіянами та заняття в місцевій школі, видавав газету, організовував паломницькі поїздки, духовні концерти, фестивалі. Проте, неоцінимим пам'ятником для духовних чад назавжди залишиться в серці - любов, доброта і жертовність його служіння. Його дуже любили, тому на похорон зійшлися майже всі жителя села. Вічна пам'ять протоієрею Миколаю.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua