У селі Горбовичі звершено закладку капсули в фундамент споруджуваного храму

3 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Всенічне бдіння на місці будівництва нового храму на честь Казанської ікони Божої Матері в селі Горбовичі Білогородського благочиння Макарівського вікаріатства. Святкова подія відбулася в п’ятирічний ювілей заснування парафії.

Його Преосвященству співслужили благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму ієрей Михаїл Колода, духовенство Макарівського вікаріатства та гості.

Після завершення урочистого святкового богослужіння єпископ Макарівський звершив чин закладки капсули у фундамент нового храму, який споруджується. Потім Його Преосвященство виголосив проповідь, в якій відзначив вагомість події і підкреслив, що Пресвята Богородиця є Матір'ю всіх, хто звертається до Неї з сердечними молитвами. І якими б ми інколи не були нерадивими чадами, Божа Матір любить всіх нас, молиться і возносить наші молитви до Її Сина, нашого Господа.

Єпископ Іларій передав усім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та подякував отцю благочинному та отцю настоятелю за запрошення. Владика відмітив труди ієрея Михаїла, який не тільки несе пастирський послух, але й також є директором Дитячого будинку сімейного типу і виховує багатьох дітей, які стали для нього рідними.

Благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав подякував Його Преосвященству за очолене Всенічне бдіння та передане благословення Первосвятителя нашої Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua