У Солом’янському благочинні молитовно вшанували пам’ять воїнів-визволителів Києва

6 листопада, в день святкування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» і до 70 - річчя визволення Києва від фашистських загарбників, у храмі на честь ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» було звершено Божественну літургію .

Богослужіння очолив благочинний Солом'янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник у співслужінні настоятеля храму протоієрея Сергія Екшіяна та ієрея Костянтина Вовченко.

Після Літургії було звершено заупокійну літію по всім спочилим.

У святі взяли участь організація Ради ветеранів Солом'янського району, представники Солом'янської адміністрації, громадська благодійна організація «Інформаційний центр незрячих юристів України та допомоги інвалідам», Всеукраїнська благодійна організація інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини», педагоги та учні столичної школи № 187. Діти недільної школи привітали ветеранів квітами і символічними подарунками. А для маленьких дітей у цей день біля храму була організовані святкова програма ігрові комплекси.

Цього ж дня громада храму разом з загоном православних скаутів відвідали хворих відділення хоспіс при 10-й лікарні Голосіївського району. Організація подібних зустрічей є необхідністю не тільки для стражденних хворих, а й для всіх бажаючих зміцнити свою віру справами.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua