У Солом’янському благочинні привітали учасників бойових дій з наступаючим Днем перемоги

6 травня грамада храму на честь ікони Божої Матері "Взискання загиблих" на чолі з настоятелем протоієреєм Сергієм Екшияном в день святкування памяті покровителя воїнів Георгія Побідоносця привітали учасників бойових дій зі спілки ветеранів Солом’янського району міста Києва. Заупокійну панахиду за почилими захисниками Вітчизни очолив благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник.

Усіх гостей заходу з нагоди 70-ї річниці падіння нацистського режиму та закінчення Другої світової війни привітали у віршованій формі вихованці недільної школи при храмі на честь ікони Божої Матері "Взискання загиблих". До концертної програми також увійшли виступи хорових колективів "Соборного благовісту" та колективу із Обухівського району Київської області.

Отець Сергій у вітальному слові зауважив звертаючись до усіх присутніх: "Ми повині розуміти, що найсвятіший нинішній обов’язок нас як нащадків – зробити все, аби ветерани Великої Вітчизняної, особливо інваліди, самотні вдови, хворі та немічні дідусі й бабусі, відчували і розуміли: їм було заради чого проливати кров і нести на своїх плечах тяжкі воєнні труднощі тоді, в обпалених війною роках".

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua