У столичному храмі звершено відспівування воїна, загиблого у Великій Вітчизняній війні

18 грудня у столичному храмі на честь ікони Божої Матері "Віленсько-Остробрамська" з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира було звершено відспівування воїна, загиблого у роки Великої Вітчизняної війни. Богослужіння по спочилому Володимиру Бурліну звершив клірик храму ієрей Іоанн Онуфрієнко.

Під час пошукової експедиції в Іванківському районі Київської області було знайдено останки червоноармійця. Пошуковці виявили зроблений з гільзи медальйон, в якому зберіглася адреса родичів загиблого. Бурлін Володимир Григорович, 1924 року народження, - уродженець села Ципаєво Беднодемьянівського району Пензенської області. У вересні 1943 року війська 13-ї армії форсували Дніпро. За добу вони просунулися через межиріччя Дніпра і Прип'яті і захопили плацдарм на правому березі. Потім через Дніпро переправилися з'єднання 60-ї армії, до складу якої входив солдат. Форсування здійснювалося підручними засобами - використовувалися саморобні плоти і рибальські човни. Це коштувало радянським військам великих втрат, але в результаті забезпечило захоплення плацдармів. Німці не змогли зупинити радянський наступ на рубежі Дніпра і змушені були вести важкі бої на його західному березі, несучи великі втрати в контратаках. Але найцікавіше те, що у списках особового складу підрозділів 60-ї армії Бурлін Володимир не значиться.

Проте, вдалося відшукати його рідного брата - Бурліна Олександра Григоровича - що проживає в місті Саранськ Республіки Мордовія. За бажанням родичів останки Володимира Бурліна будуть поховані на батьківщині.
ru.unm.org.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua