У Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці, відбулося святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі з бідними

21 вересня, у день Різдва Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці, відбулося святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі з бідними.

Після святкової літургії настоятель храму, благочинний Голосіївського благочиння Києва, протоієрей Павел Кирилов з духовенством благочиння відправили подячний молебень, на який зібралися гості з усього міста. Радість свята з бідними розділили друзі громади на честь святого Егідія та представник Відділу з благодійності та соціального служіння Київської єпархії протоієрей Владислав Діханов.

Отець настоятель привітав усіх зі святом і, зокрема, сказав: "У цей день початок нашого спасіння, сенс якого в тісному поєднанні Бога з людиною. Тому-то народження Богоотроковиці - радість для всіх людей, тому що вирішується не тільки неплодство Іоакима і Анни, але й безплідність нашого єства. Благословенне життя Іоакима і Анни є прикладом для кожного християнина. Ми повинні знати, що вельми часто Господь "не поспішає" виконувати наші прохання і бажання, попускає скорботі бути попередницею нашої радості, зневажанню і ганьбленню служити предтечами честі і слави. "Терпінням вашим спасайте душі ваші", - підкреслив протоієрей Павел Кирилов.

Після закінчення богослужіння всіх присутніх було запрошено до святкової трапези.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua