phoca_thumb_l_img_6190

У Велику Середу Предстоятель УПЦ удостоїв богослужбових нагород більше 200 кліриків Київської єпархії

8 квітня, у Велику Середу, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; єпископи: Макарівський Іларій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Васильківський Миколай, а також духовенство монастиря та столиці.

Під час Малого входу Предстоятель удостоїв богослужбових нагород більше 200 кліриків м. Києва та Київської єпархії.

За Літургією була звершена сугуба молитва за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння Блаженніший владика звернувся до пастви зі словами архіпастирської настанови:

“Сьогодні Свята Церква згадує жону-блудницю, яка омила своїми сльозами ноги Спасителя. Кожна людина в своєму житті помиляється, відходить із правильного шляху, впадає в духовні помилки і уподібнюється до цієї жінки. Ми також повинні постаратись своїми сльозами омити ноги Спасителя, Який прийшов для того, щоби омити всю людину і очистити її від гріха.

Свята Церква сьогодні також згадує дуже сумну сторінку в історії людської участі в спасительному подвизі Месії, Сина Божого – сьогодні згадується зрада Іуди.

Нехай Господь береже нас від зради в будь-якому вигляді, бо зрада є виявом дуже низького духовного рівня людини, або навіть відсутністю його. Якщо людина має хоча б мінімальний рівень духовного розвитку, вона не зрадить ні в малому, ані у великому, вона залишатиметься вірною Богу, а в Бозі — будь-якій іншій людині, поряд з якою живе на Землі”.

Насамкінець Його Блаженство побажав усім гідно провести всі наступні дні Страсної седмиці, щоб із радістю зустріти свято Воскресіння Господнього.

фото kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua