У хресному ході до річниці кончини Хрестителя Русі взяли участь понад 20 тисяч віруючих

У Києві відбувся хресний хід вірян Української Православної Церкви. Як повідомляє Центр інформації УПЦ, заступник голови Відділу зовнішніх зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич зауважив, що вірян, які пройшли ходою від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври, було понад 20 тисяч.

«Хресна хода - визначна подія, адже у ній бере участь понад 20 тис. вірян - киян та паломників з різних куточків України. Дуже важливо, що люди, які проживають в різних регіонах України, побачили у цій хресній ході один одного, спільно моляться за мир та єдність в нашій країні», – зазначив отець Миколай.

Перед цим о 14:00 на Володимирській гірці біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру Великому відбулася зустріч 8-ми чудотворних ікон Божої Матері, які привезли з різних регіонів України, та урочистий молебень до 1000-річчя успіння князя Володимира.

Після прибуття до Києво-Печерської лаври на площі перед Успенським собором було звершено Всенічне бдіння, після якого ікони стали доступні для поклоніння.

28 липня о 09:00 у Києво-Печерській Лаврі звершуватиметься святкова Божественна літургія. Нагадаємо, що сьогодні та завтра всі бажаючі можуть вклонитися в Лаврі чудотворним іконам Божої Матері: "Зимненській", "Почаївській", "Охтирській", "Касперівській", "Піщанській", "Святогірській", "Призри на смирення" та "Троєручиці-Бердянській".

Центр інформації УПЦ

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua