У Звіринецькому монастирі освячено храм в ім’я святителя Іоасафа Бєлгородського та священномученика Іоасафа (Жевахова)

22 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав столичний Архангело-Михайлівський Звіринецький монастир, де звершив чин освячення храму в ім’я святителя Іоасафа Бєлгородського та священномученика Іоасафа (Жевахова), а після — очолив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: намісник Свято-Троїцького Іонинського монастиря єпископ Обухівський Іона, глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, насельники Звіринецької обителі у священному сані на чолі з намісником архімандритом Кассіаном (Шостаком).

Монастир на Звіринці донедавна був скитом Свято-Троїцького Іонинського монастиря. Скит було перетворено на монастир рішенням Священного Синоду УПЦ від 9 липня 2009 року (журнал № 37).

На сьогодні у Звіринецькому монастирі діють храми: найдревніший — печерний - на честь Архангела Михаїла; над входом у Звіринецькі печери — на честь усіх преподобних Звіринецьких; храм на честь ікони Божої Матері "Усіх скорботних Радість"; храм в ім’я святителя Іоасафа Бєлгородського та священномученика Іоасафа (Жевахова).

Освячений цього дня храм є найбільшим з діючих у монастирі та розташований в цокольному приміщенні соборного храму на честь ікони Божої Матері "Усіх скорботних Радість".
church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua