Учасниці програми “Самореалізація: шляхи до успіху” Центру у справах сім’ї та жінок зустрілися з настоятелем храму Адріана і Наталії

31 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в рамках програми "Самореалізація: шляхи до успіху" Центру у справах сім'ї та жінок Деснянського району Києва відбулась зустріч учасниць програми з настоятелем храму на честь святих мучеників Андріана і Наталії протоієреєм Романом Матюшенком, який являється духівником Центру вже протягом 8 років.

Цільовою групою були жінки, які потерпають від насильства в сім'ї та ті, хто тимчасово проживають або проживали в притулку Центру у справах сім'ї та жінок у Деснянському районі.

Мета зустрічі полягала в сприйнятті духовного погляду на життя жінок, що потерпають від насилля у сім'ї, пошуку християнських та суспільних критеріїв виходу з кризового становища, шляхи самореалізації. Також священик розповів про вчення Церкви, про таїнства, які Церква дає нам для того, щоб мужньо переносити всі негаразди нашого буття на шляху до святості. Слухачки з цікавістю сприймали розповідь про життя християнок у сучасному світі. У ході бесіди жінки ставили питання про стосунки між чоловіком та жінкою, виховання дітей, добро і зло, про сповідь та Причастя.

Також наголос було зроблено на систематичності відвідин богослужінь, щоб людина могла розвивати данні Богом таланти на користь оточуючим та для свого вдосконалення. Успіх людини цілком залежить від християнської поведінки, а для покращення стосунків в сім'ї треба починати з себе, бо по мірі духовного росту одного міняється інший.

Спілкування було цікавим і динамічним. Всі присутні виявили бажання і надалі зустрічатись та обговорювати болючі питання сьогодення крізь призму Православ'я.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua