Вікарії

павел_0 ПАВЕЛ, митрополит Вишгородський і Чорнобильський
Вікарій Київської Митрополії, Голова Синодальної комісії УПЦ у справах монастирів,
намісник Святої Успенської Києво-Печерської Лаври
У миру - Петро Дмитрович Лебідь
Народився 19.04.1961.
Тезоіменитство - 12 липня
Хіротонія - 19.04.1997
volodymir.pochaev ВОЛОДИМИР, митрополит Почаївський
Вікарій Київської Митрополії, намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври
У миру - Віорел Лазарович Мороз
Народився 15.08.1959.
Тезоіменитство - 28 липня
Хіротонія - 03.12.2000
ОЛЕКСАНДР, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський
Вікарій Київської Митрополії, Секретар Предстоятеля Української Православної Церкви
У миру - Драбинко Олександр Миколайович
Народився - 18.03.1977
Хіротонія - 19.12.2007
mykolay.bilogorod МИКОЛАЙ, архієпископ Білогородський
Вікарій Київської Митрополії
У миру - Іван Михайлович Грох
Народився 05.09.1954.
Тезоіменитство - 19 грудня
Хіротонія - 16.07.1992
Ep_Serafim_Yagotyn_0 СЕРАФИМ, архієпископ Яготинський
Вікарій Київської Митрополії
У миру - Володимир Васильович Дем'янів
Народився 09.07.1953.
Хіротонія - 16.11.2007.
Alexandr_Gorodniczkiy_0 ОЛЕКСАНДР, архієпископ Городницький
Вікарій Київської Митрополії
У миру — Василь Костянтинович Нестерчук
Народився 11.11.1950
Хіротонія — 16.11.2008
ilarij ІЛАРІЙ, архієпископ Макарівський
Вікарій Київської Митрополії, Голова Синодального відділу з проблем біоетики та етичним питанням УПЦ, Ректор Катехізаторсько-регентського духовного училища та іконописної школи Київської єпархії УПЦ. У миру - Едуард Степанович Шишковський.
Народився 18.04.1969.
Хіротонія - 29.07.2007.
feodosiy ФЕОДОСІЙ, єпископ Боярський
Вікарій Київської Митрополії, Голова Синодального відділу УПЦ пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів
Народився — 31.08.1974
Хіротонія — 06.01.2011
Тезоіменитство - 16 травня
iona_episk ІОНА, єпископ Обухівський
Вікарій Київської Митрополії, Намістник Свято-Троїцького Іонинського монастиря
Голова Синодального відділу у справах молоді
В миру - Черепанов Максим Олександрович
Народився 29. 12. 1971 р.
Тезоіменитство 22 січня
Епископ_Бородянский_Антоний_(Крипак)_0_0 АНТОНІЙ, єпископ Путивльський
Вікарій Київської Митрополії
У миру — Сергій Михайлович Кріпак
Народився: 16.02.1977
Тезоімеництво: 10/23 липня
Arhierejskaja_hirotonija_Klimenta_Vecheri_prorektora_KDA_35_23_07_2012_0 КЛИМЕНТ, єпископ Ірпінський
Вікарій Київської Митрополії,  Голова Навчального комітету при Священному Синоді УПЦ
У миру — Олег Олександрович Вечеря
Народився 16 серпня 1977 року
Хіротонія 23.07.2012
Varsonofija_Stoljara_34 ВАРСОНОФІЙ, єпископ Бородянський
Вікарій Київської Митрополії
У миру — Столяр Василь Петрович
Народився 1 серпня 1972 року
Хіротонія 28.08.2012
Arhierejskaja_hirotonija_Damiana_namestnika_Vvedenskogo_monq100_0 ДАМІАН, єпископ Фастівський
Вікарій Київської Митрополії
У миру - Олег Олександрович Давидов
Народився 01.12.1959.
Хіротонія – 30.08.2012
ep.vasilkovsky.nickolay МИКОЛАЙ, єпископ Васильківський
Вікарій Київської Митрополії, Голова Інформаційно-просвітницького відділу Київської єпархії Української Православної Церкви
У миру — Почтовий Олександр Георгійович
Народився 13 березня 1970 року
Хіротонія 17.03.2013

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua