Серафим, архієпископ Яготинський

Ep_Serafim_Yagotyn_0Вікарій Київської Митрополії

У миру - Володимир Васильович Дем'янів
Народився 09.07.1953.
Хіротонія - 16.11.2007.

Єпископ Яготинський Серафим (Дем'янів Володимир Васильович) народився 9 липня 1953 року в селі Зозулинці Заліщицького району Тернопільської області в родині робітника.
У 1969 році закінчив середню школу і вступив до Тернопільського кооперативного технікуму, закінчивши який, працював за спеціальністю в Чернівцях. З 1972 по 1974 роки служив у лавах Радянської армії.
З 1975 року ніс послух іподиякона у архієпископа Чернігівського й Сумського Антонія (Вакарика).
4 липня 1976 року висвячений у сан диякона архієпископом Чернігівським і Сумським Антонієм у Срасо-Преображенському кафедральному соборі.
7 липня 1976 року висвячений прийняв священний сан в Іоанно-Предтеченській церкві та призначений настоятелем Спасо-Преображенського храму міста Бахмача Чернігівської єпархії.
15 січня 1979 року з благословення архієпископа Чернігівського й Сумського Антонія пострижений у ченця ігуменом Миколаєм (Путрею).
З 1984 року - настоятель Свято-Успенської церкви міста Баришівки Київської єпархії.
У 1989 році призначений намісником Спасо-Преображенського Гошівського чоловічого монастиря (Івано-Франківська єпархія).
З 15 травня 1990 року є настоятелем Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії (Київ).
1999 року закінчив Київську духовну семінарію, а в 2000 році - Київську духовну академію (екстерном).
Рішенням Священного Синоду від 14 листопада 2007 року, призначений на посаду вікарія Київської Митрополії з титулом «єпископ Яготинський» (ЖУРНАЛ № 110).
Архієрейська хіротонія владики Серафима відбулася 16 листопада 2007 року в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

24 березня 2012 року возведено у сан архієпископа.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua