В галереї “Соборна” проходитиме виставка студії творчого розвитку “Київська Русь” із Вінниці

В галереї "Соборна" проходитиме дитяча виставка із Вінниці від студії творчого розвитку "Київська Русь". Викладачами є Ростислав Моцпан - іконописець , реставратор , історик подільського іконопису та Ольга Кравцова. Студія «КиївськаРусь» існує з 2001 р. при Вінницькому храмі свещенномученика Володимира Митрополита Київського та діє з Благословення Макарія Митрополита Вінницького і Могилів - Подільського .Учні студії опановують різні техніки образотворчого і декоративного мистецтва: живопис , графіку , різьбу по дереву , кераміку , ювелірне мистецтво і мозаїку .

Метою засновників студії – підготовка творчої молоді до роботи в сакральному мистецтві , але сюжети робіт і творчі завдання не обмежуються лише релігійною тематикою , студійці отримують загальний мистецький розвиток.

Твори вихованців студії брали участь у міських та обласних виставках і конкурсах дитячої творчості , були неодноразово премійовані . У перебігу 2002-2004 рр. студія влаштовувала експозиції у виставковому залі « Плеяда» на міжнародній конференції православних педагогів. У 2010 р. відбулася виставка студії в Обласному краєзнавчому музеї до річниці Хрещення Русі.

Виставка діятиме з 20 жовтня по 3 листопада (10:00- 19:00).

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Детальніше: (044) 529 03 59

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua