Vitaliy_Eysmont

В галереї “Соборна” відбудеться бесіда зі священиком-журналістом на тему Великого посту

2 квітня о 19:00 в галереї "Соборна" відбудеться бесіда з протоієреєм Віталієм Ейсмонтом – настоятелем Свято-Покровського храму села Холосно (Овруцька єпархія). Отець Віталій - православний журналіст, ведучий телепрограми "Православне слово" (Коростень) та рубрики "Дорога до храму" Коростенського радіомовлення. Темою бесіди буде Великий піст в житті звичайної людини.

Як зазначає отець Віталій, "піст для людини – час, коли вона стає християнином більше, ніж зазвичай. У цей час ми утримуємося від розваг і певних видів їжі зовсім не тому, що вони шкідливі самі по собі. Прихильність до земних речей заважає звільнитися від гріховних ухилень світу цього і наблизитися до Бога".

Протягом двогодинної бесіди всі бажаючі отримають змогу глибше зрозуміти духовне значення Великого посту, а також отримати відповіді на свої запитання.

Бесіда відбудеться за адресою: Залізничне шосе, 3, Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору УПЦ (галерея "Соборна"), станція метро "Либідська". Тел.: (044) 529-03-59.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua