Страсти-по-Матфею

В галереї “Соборна” відбудеться концерт, присвячений спогадам Страстей Христових

23 березня о 17:00 в галереї "Соборна" відбудеться концерт, присвячений спогадам Страстей Христових. Великий Піст готує нас до зустрічі зі Світлим Воскресінням і переживання попередніх йому євангельських подій. У богослужінні все частіше звучать нагадування про це. У концерті ви почуєте арії зі "Страстей за Матфеєм" Йогана Баха з прочитанням відповідних фрагментів Євангелія.

Йогану Себастьяну Баху, кантору церкви Святого Фоми в Лейпцигу, належало написати музику для виконання її в Страсну П'ятницю. Твір вийшов настільки монументальним, що одне тільки звучання музики склало більше трьох годин. В оригіналі твір виконується двома дорослими хорами і хором хлопчиків, двома оркестрами, двома органами і групою солістів. Музичне прочитання Євангелія досягло тут небувалої глибини і всеохватності. Музика неперевершеної краси, наповнена високим духовним змістом, вийшла за рамки культового застосування і отримала величезну популярність в практиці концертного виконання.

Арії зі "Страстей за Матфеєм" виконають солісти Будинку органної та камерної музики: Олена Шиналь, Людмила Зюбіна, Олег Чернощеков у супроводі інструментального ансамблю.

Вхід вільний для усіх бажаючих.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua