афиша

В галереї “Соборна” відбудеться різдвяний благодійний ярмарок-аукціон «Наша лепта» (змінено реквізити)

Запрошуємо Вас відвідати різдвяний благодійний ярмарок-аукціон «Наша лепта», який відбудеться 27 грудня у місті Києві в галереї «Соборна» (вул. Залізничне шосе, 3) з 10:00 до 16:00.

Різдвяний благодійний ярмарок-аукціон проводиться з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Куратор проекту - єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством. Організатори заходу: Печерське благочиння та храм на честь святителя Миколая Чудотворця при Київській міській лікарні №17.

Церква здійснює свою благодійну місію ще з першохристиянських часів. І сьогодні у скрутні та нелегкі часи, коли збільшується чисельність тих, хто потребує допомоги, особливо важливого значення набуває благодійність.

Даний захід є покликом наших сердець та бажанням щирої допомоги, нашою лептою в скарбницю небайдужості, людяності та любові до ближнього.

Однією із незахищених та вразливих категорій населення завжди були й залишаються діти. Допомога дітям, які постраждали в східних регіонах нашої держави, дітям, що за складних економічних обставин зостались сам на сам із тяжкими та невиліковними хворобами, і є метою проведення нашого заходу. Ми збираємо кошти, аби мати можливість профінансувати їх лікування, що дасть змогу багатьом із них згодом повернутись до радісного та здорового життя.

Предметом Вашої добровільної пожертви можуть бути як кошти, так і речі: одяг (для дорослих та дітей), книги, іграшки тощо.

Віримо – ми зробимо добру справу разом!

Ви можете внести свою лепту в добру справу:

  • Перерахувавши кошти на банківський рахунок храму свт. Миколая Чудотворця

Реквізити:
р/р 26009411851 Центральне Відділення ПАТ "МАРФІН БАНК" у м. Києві
МФО 328168 РГ УПЦ Парафії Святителя Миколая Чудотворця
код 21650966
Призначення платежу: Благодійна допомога «НАША ЛЕПТА»

  • Надавши речі: одяг (для дорослих та дітей), іграшки, книжки тощо.

За адресою: пров. Лабораторний, 18
храм свт. Миколая Чудотворця
тел. для довідок: 067 583 35 33, 095 793 23 50
Речі приймаються з 9:00 до 21:00

Додаткова інформація на сайті: sv-nikolay.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua