IMG_4102

В галереї “Соборна” відкрито виставку ікон “Торжество Православ’я”

9 березня в галереї "Соборна" Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового відкрито виставку ікон "Торжество Православ’я". У виставковій залі представлено понад 100 унікальних робіт. Відкриття експозиції відбулося в день, коли Церква соборно вшановує свято Торжества Православ’я, встановлене у ІХ столітті на спомин про відновлення іконошанування у Візантійській імперії. Для огляду відвідувачам представили роботи Іконописної школи-майстерні, що діє при Харківській духовній семінарії, Іконописного відділення Полтавської місіонерської духовної семінарії та студії іконопису "Соборна" просвітницького центру Кафедрального собору.

Відкрив захід благочинний Свято-Андріє-Володимирського храму собору протоієрей Павел Білий. У вступному слові він передав усім присутнім благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Участь у церемонії відкриття взяли участь також радник Посольства Російської Федерації в Україні Константин Воробйов, керівник іконописної школи при Харківський духовній семінарії Наталія Чурилова, завідувач Іконописного відділення при Полтавській місіонерській духовній семінарії Сергій Горбань та представник студії іконопису "Соборна" Наталя Шульгіна.

Після офіційної частини всі присутні змогли оглянути витвори церковного мистецтва та поспілкуватися з сучасними іконописцями. Виставка відкрита для відвідувачів до 9 квітня.

soborna.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua