В Ірпінському благочинні вшанували пам’ять загиблих воїнів-визволителів

6 листопада біля меморіалу загиблим воїнам в місті Ірпінь відбулися урочистості з нагоди 70-ї річниці визволення Приірпіння від фашистських загарбників. На Привокзальній площі цього дня зібралися представники влади, ветерани й учасники бойових дій, громадськість міста, молодь.

Свято розпочалосяі з заупокійної літії за загиблими воїнами, яку з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира очолив благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко. Йому співслужили: настоятель храму святителя Миколая Чудотворця Ірпеня протоієрей Андрій Клюшев, клірик храму протоієрей Василій Мандзюк та клірик Свято-Троїцького храму протоієрей Віктор Радчук. Благочинний звернувся до ветеранів та усіх присутніх з привітальним словом.

Живим ланцюгом вздовж меморіалу загиблим воїнам вишикувалися школярі з портретами дідів, прадідів, які боролися за визволення краю, здобували перемогу у Великій Вітчизняній війні.

На мітингу-реквіємі з вітальними словми виступили: міський голова Ірпеня Володимир Скаржинський, Київський обласний військовий комісар Євген Пошаталов, генерал-майор, начальник факультету податкової міліції Національного університету державної податкової служби України Олександр Розум.

Ірпінський народний хор ветеранів війни та праці «Пам’ять» виконав пісні воєнних та повоєнних років. У хвилині мовчання схилили голови за загиблими у роки війни кілька сотень ірпінців та гостей міста, що прийшли цього дня на мітинг-реквієм. До меморіалу загиблим воїнам присутні поклали гірлянду та квіти.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua