В Київському Міському Будинку учителя проведено засідання круглого столу стосовно викладання Християнської етики

20 листопада в Київському Міському Будинку учителя в рамках постійно діючого семінару для вчителів курсу "Християнська етика в українській культурі", який веде Красікова Г.І., методист РНМЦ Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, було проведено засідання круглого столу на тему "Саморозуміння, як основа духовного поступу дитини; поняття про людські вади, чесноти та мотиви наших вчинків і принципи християнської етики в повсякденному житті".

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї україни Володимира участь у засідання взяв благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак. Він звернувся з вітальним словом до вчителів і побажав всім присутнім здоров’я, творчості і натхнення на шляху виховання навичок саморозуміння та духовного поступу людини. Також отець Димитрій висловив свою впевненість у тому, що подібні зібрання докладуть багато зусиль, щоб проблем на цьому шляху стало менше.

Присутні з великою увагою слухали виступи Івана Бехи - академіка, дійсного члена НАПН України, доктора психологічних наук, професора, директора Інституту проблем виховання НАПН України; заслуженого діяча науки і техніки України Людмили Кисельової - доцента кафедри літературознавства Національного університету "Києво-Могилянська академія"; Богдана Матюшка - доцента кафедри філософії Національного університету ім. Драгоманова; Ірини Ковальчук - секретаря Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства УПЦ.

У підсумках було повідомлено присутніх про новини в роботі експерименту з духовно-морального виховання підростаючого покоління на основі курсу "Християнська етика в українській культурі" та про наступну зустріч.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua