DSC_0441-vi

В новому храмі селища Лишня звершено перше архієрейське богослужіння

22 вересня, в день пам'яті святих праведних Богоотців Іоакима та Анни, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі, присвяченому цим святим, с. Лишня Бишівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму та благочинний архімандрит Філарет (Єгоров), духовенство Макарівського вікаріатства, Київської та Бориспільської єпархій.

Після Євангельського читання владика Іларій виголосив проповідь, у якій підкреслив, що всі християни мають покладатися на Бога, як праведні Богоотці. Це полягає в необхідності перебувати в молитві, читати Священне Писання, виконувати заповіді Господні.

Священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні.

За богослужінням молилися сільський голова села Лишня Андрій Шевчук, депутати місцевих рад, директор місцевої загальноосвітньої школи Оксана Шевчук, вчитель християнської етики Тетяна Лозовенко разом з учнями, завідуюча дошкільним закладом "Сонечко" Тетяна Морськоватих з вихованцями, численні парафіяни та гості.

По завершенні літургії відбувся Хресний хід навколо храму. Було піднесено молитву до святих Іоакима та Анни перед їх святою іконою.

Владика Іларій передав усім поздоровлення та благословення Блаженнішого митрополита Онуфрія, а також привітав тезоіменинників, серед яких - клірик Бишівського благочиння священноінок Іоаким (Тищук).

Настоятель храму та сільський голова подякували Високопреосвященнішому владиці за очолену службу та передане благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

З минулим днем народження архімандрита Філарета привітали директор, вчителі та учні лишнянської загальноосвітньої школи, вихованці дитячого садочку, парафіяни.

У благословення від Керуючого вікаріатством усі присутні отримали святі ікони.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua