В печерному храмі “Київського Єрусалиму” на честь Климента Римського – престольне свято

8 грудня – друге престольне свято "Київського Єрусалиму" – на честь священномученика Климента, Папи Римського. Адже саме цьому святому присвячено один з печерних храмів, милістю Божою віднайдених в результаті розкопок 2008-2009 років. З нагоди престольного свята в храмі на честь преподобного Феодора Освяченого ("Київський Єрусалим") було звершено Божественну літургію.

Богослужіння очолив благочинний Першого шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук у співвслужінні настоятеля храму протоієрея Петра Семащука та ієрея Віталія Бєлікова.

Після Божественної літургії відбувся хресний хід на розкопки до печерного храму, де було звершено молебень. По закінченні молебню отець Владислав привітав настоятеля, священство і парафіян Свято-Феодорівського храму з престольним святом і підкреслив, що завжди молиться за відновлення храму, адже вважає, що історія Свято-Макарівського храму (настоятелем якого є отець Владислав) тісно пов’язана з історією храму на честь Феодора Освяченого з моменту закладення обох київських святинь.

У свою чергу, настоятель Свято-Феодорівського храму протоієрей Петро Семащук подякував отцю Владиславу, особливо наголосивши на теплій атмосфері, що панувала на святі, саме завдяки співдружності двох парафій. Адже за традицією, в день пам'яті священномученика Макарія від Свято-Феодрівського храму вірні йдуть хресною ходою до Свято-Макарівського храму.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua