В поминальнiй каплицi у місті Боярка звершено перше богослужіння

15 листопада в новозбудованій поминальнiй каплиці на честь святого Іоанна Хрестителя у місті Боярка звершено перше богослужіння. З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія богослужiння очолив духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор Мерзлікін у співслужінні настоятеля каплиці ієромонаха Флавіана (Гоженка) та духовенства міста.

За богослужінням підносились особливі молитви за упокій душ всіх спочилих боярчан, воїнів та всіх трагічно загиблих під час протистоянь та бойових дій.

По закінченню панахиди ієромонах Флавіан звернувся до присутніх з вітальним словом, висловивши подяку всім, хто доклав зусиль у будівництві. «Сьогодні кожен із нас став учасником історичної події - ще один храм, місце особливої присутності Божої, ожив в молитві. Нехай Господь прийме цю жертву від рук наших, а ця святиня стане світлою пам’яттю про наших предків та свідченням нашої віри. Милостивий Господь нехай благословить наше місто і державу миром і злагодою, а наших спочилих предків вселить у Своєму Вічному Царстві» – наголосив отець Флавіан.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua