IMG_5292

В Спасо-Преображенському соборі помолилися за дітей

1 червня, у День захисту дітей, вікарій Київської Митрополії митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр підніс посилені молитви за дітей в Спасо-Преображенському соборі на столичному житовому масиві Теремки-2. Високопреосвященному владиці співслужили клірики собору.

За сугубою єктенією були додані особливі прохання за дітей. Усі молилися про те, щоб Господь послав дітям не тільки міцне здоров’я, а й благоговійне виховання, любов та пошану до батьків, провадив їхні стопи дорогою правди і справедливості та зберіг їх від усякого зла.

Вітаючи дітей та їхніх батьків наприкінці богослужіння, митрополит Олександр звернув увагу на те, що цього дня Православна Церква також відзначає пам’ять святого благовірного князя Володимира Мономаха, який залишив нам чудове “Повчання дітям” – твір, з якого ми дізнаємося про важливі батьківські настанови.

Після літургії усі парафіяни отримали від митрополита Олександра іконки Божої Матері — благословення зі Святої Гори Афон, де владика нещодавно перебував на чолі паломницької групи Української Православної Церкви.

preobraz.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua