DSCN0917-vi

В храмі Іллі Пророка у Макарові звершено святкове богослужіння

2 серпня, в день престольного свята храму Ілії Пророка смт Макарів, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія було звершено Божественну літургію. Богослужіння очолили: керуючий Макарівським вікаріатством єпископ Макарівський Іларій, єпископ Антоній (Боровик) та єпископ Фастівський Даміан.

Преосвященним архієреям співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Андрій Ярош, духовенство Макарівського вікаріатства, Свято-Введенської обителі та гості у священному сані.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь. Було вознесено особливі молитовні прохання за обрання Предстоятеля Української Православної Церкви та за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму. Владика Іларій подякував усім за спільну молитву, подякував священикам Макарівського вікаріатства за несення ними послухів та за відданість Церкві Христовій і побажав ревнувати про спасіння, вподобляючись Пророку Божому Ілії.

Єпископ Макарівський Іларій передав благословення та привітання Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри. Настоятель храму подякував Преосвященним владикам за звершену Літургію, вознесені молитви та за передане благословення владики Онуфрія.

Усі присутні в храмі отримали в благословення з рук Преосвященного владики ікони Феодосія Києво-Печерського.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua