В храмі великомучениці Варвари звершено спільне архієрейське богослужіння

9 червня, в день Святого Духа, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія в храмі на честь великомучениці Варвари Першого шевченківського благочиння (на території Київської обласної лікарні № 1) було звершено соборну архієрейську літургію.

Богослужіння очолив намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел - почесний настоятель храму, якому співслужили керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій та єпископ Бородянський Варсонофій.

Архієреям співслужили благочинний Першого шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, настоятель храму протоієрей Василій Озимчук та духовенство столиці.

На Малому вході з благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія митрополит Павел нагородив клірика храму диякона Володимира Формазюка подвійним орарем.

Після закінчення богослужіння владика Павел привітав присутніх зі святом, висловивши подяку настоятелеві храму протоієрею Василію за можливість в це свято звершити спільну молитву.

lavra.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua