Відбулася нарада співробітників єпархіальних відділів, присвячена місіонерській діяльності у Києві

5 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулося зібрання співробітників Місіонерського відділу Київської єпархії від 15-ти благочинь Києва, яке очолив голова відділу протоієрей Георгій Крючков.

На нараді, головною темою якої була внутрішня та зовнішня церковна місіонерська діяльність, виступив голова Відділу релігійної освіти та катехізації Київської єпархії протоієрей Валентин Макаров, секретар Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Ірина Ковальчук.

Присутні були ознайомлені з метою та напрямками місіонерської роботи у межах благочинь Києва. Найближчим часом силами співробітників і волонтерів Місіонерського відділу за участі співробітників Відділу релігійної освіти та катехизації і співробітників Відділу духовно-фізичного виховання молоді з 9 по 13 листопада у загальноосвітніх школах та дошкільних закладах столиці планується провести низьку духовно-просвітницьких, культурологічних заходів, пов’язаних зі святкуванням Дня української писемності та мови 9 листопада, що збігається з днем пам’яті першого українського історика і письменника - преподобного Нестора Літописця.

У рамках заходу планується проведення зустрічей (бесід, виховних годин) з історії християнської науки та духовності, і пов’язаних із ними традицій благочестя, перегляд фільмів та роздача 5000 ікон із зображенням преподобного Нестора Літописця з молитвою святому, перекладеною на українську мову.

З присутніми на нараді співробітниками було проведено методичне заняття та передані необхідні матеріали для проведення вищевказаних заходів.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua