Відбулася соборна лiтургiя та зібрання духовенства Ірпінського благочиння

30 березня, у середу третьої седмиці Великого посту, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив літургію Передосвящених Дарів в Свято-Троїцькому храмі міста Ірпінь.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко, настоятель храму і духівник благочиння протоієрей Памфіл Вовченко та духовенство благочиння. Перед початком богослужіння усі священнослужителі підійшли до сповіді.

Після завершення літургії настоятель храму від імені усього духовенства та парафіян подякував архієрею за візит і спільну молитву.

Цього ж дня на парафії відбулося зібрання кліриків Ірпінського благочиння, які очолив архієпископ Іларій. Під час наради було обговорено нагальні питання церковно-парафіяльного та соціального життя благочиння. Наприкінці зустрічі владика висловив подяку священнослужителям за сумлінні труди на славу Церкви та закликав на всіх Боже благословення.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua