Відбулася товариська гра з волейболу між командами Київських духовних шкіл та Київського міського медичного коледжу

12 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за підтримки Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії відбулася товариська гра з волейболу між командами Київських духовних шкіл та Київського міського медичного коледжу (КММК).

Нещодавно голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії протоієрей Роман Матюшенко звернувся до директора коледжу Володимира В'юницького з пропозицією про співпрацю. В рамках цієї угоди відбувся відкритий урок за участю священника і наступним кроком з'явилася ідея провести товариські матчі з міні-футболу та волейболу між студентами КДАіС та КММК.

Відкрила змагання заступник директора Олена Рибачук. З вітальним словом до гравців звернувся головний вихователь Валерій Співак, який побажав учасникам гри спортивної перемоги.

За звичаєм, пролунав гімн України, після чого отець Роман звернувся до гравців команд. Він наголосив на важливості духовного розвитку особистості. За традицією, студенти КДАіС проспівали молитву "Царю Небесний".

Гра пройшла в напруженному темпі: до останної хвилини було незрозуміло хто переможе, розбіжність рахунку постiйно була 1-2 очки, але на цей раз перемогла дружба.

Традиційно, медалі Від відділу духовного и физичного виховання молодi Київської епархii вручив протоієрей Роман Матюшенко i протоієрей Євгеній Нікітін, також студенти КММК отримали прекрасні видання "Закону Божого". У свою чергу, головний вихователь з фізічного виховання Валерій Співак вручив медалі гравцям команди КДАіС разом з ексклюзивними солодощами від храму на честь мучеників Адріана і Наталії. Студенти КММК виявили бажання відвідати Київо-Печерську лавру, під час якої вихованці КДАіС проведуть гостей стежками духовності.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua