Відбулася волонтерська поїздка київських парафій до школи-інтернату

Спільна група духовенства та волонтерів Хресто-Воздвиженського храму на Подолі та Свято-Введенського обиденного храму, що на Теремках-1, відвідали Бердичівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки. В місіонерській поїздці взяли участь ієрей Роман Симонович, диякон Олег Горбовський та православні миряни.

Дітям інтернату були передані: оргтехніка, великий акваріум, музичні інструменти, різноманітний одяг та, звичайно, солодощі. Але найкращим дарунком для дітей було те, що до них приїхали православні друзі.

Всі діти, які тут навчаються, мають проблеми зі здоров’ям, та найбільша трагедія їхнього життя - що всі вони покинуті своїми батьками. В інтернаті досить гарні умови, красиво відремонтовані класи, затишні ігрові кімнати, добре харчування. Можна сказати, що в них є все, але немає батьківської любові.

Духовенство разом з волонтерами в дружній атмосфері поспілкувалися з учнями шостих класів та попили чаю. Малеча дізналася про значення свята Різдва Христового та розказала гостям про своє життя в інтернаті. Все, що потрібно для дитячого щастя, було відчутно в цю мить. Єдиним питанням, яке цікавило дітей наприкінці: "Коли ви приїдете до нас наступного разу?". "Скоро", - пообіцяли волонтери.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua