Відбулися чергові “Микільські вечори”, присвячені православному погляду на сучасну освіту

17 вересня відбулась чергова зустріч у рамках зустрічі «Микильські вечори», організатором яких є парафія на честь Миколая Чудотворця при 17-й міській лікарні міста Києва. Цього разу гостем вечора був головний редактор «Церковної православної газети», ректор Вищих Свято-Володимирських православних богословських курсів протоієрей Владислав Софійчук. Тема обговорення - «Православний погляд на сучасну освіту».

Підчас зустрічі отець Владислав дав змістовну оцінку стану сучасної освіти як світської, так і церковної, поділився досвідом роботи недільної школи Свято-Макаріївського храму та відповів на питання аудиторії. Серед питань, які було озвучено - важливість освіти для вірян, духовний суверенітет особистості та духовна безпека дитини під час світського навчання, збереження духовно-моральних стандартів виховання, основні критерії напрямку освітньої та виховної роботи недільних шкіл та ін.

Організатори «Микильських вечорів» та отець Владислав привітали протоієрея Володимира Косточку - керівника проекту та настоятеля лікарняного храму з ювілеєм – 15 років священицької хіротонії, який припав саме на цей день.

«Микильські вечори» проходять кожний третій четвер місяця. Наступна зустріч відбудеться 15 жовтня.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua