2015044-vi

Відбулися соборна літургія та спільне говіння духовенства Білогородського благочиння

25 березня, в середу 5-ї седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі Різдва Божої Матері с. Гореничі Білогородського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, духівник благочиння та настоятель парафії протоієрей Анатолій Оверковський, клірики Макарівського вікаріатства. Цього дня відбулося спільне говіння священнослужителів Білогородського благочиння.

Після сугубої єктенії Преосвященний владика підніс молитву за мир в Україні. Також під час літургії з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія владика Іларій звершив дияконську хіротонію над кліриком Київської єпархії іподияконом Олександром Гадайчуком.

По завершенні Божественної літургії єпископ Макарівський виголосив проповідь. У ній Його Преосвященство зазначив, що дуже важливо, щоб від зусиль, які ми докладаємо в піст, досягаючи християнських чеснот, в нас обов'язково народжувалося смирення, бо без нього даремними можуть бути всі труди.

Керуючий Макарівським вікаріатством привітав настоятеля та духовенство зі спільною сповіддю і причастям та передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Отець благочинний від імені всього священства подякував Преосвященному владиці за звершену літургію та передане благословення Його Блаженства.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua