Відбулися соборна літургія та спільне говіння духовенства Подільського благочиння

27 березня, в п'ятницю 5-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Покрови Божої Матері на Пріорці в м. Києві.

Преосвященному владиці співслужили: секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, вчений секретар КДА професор протоієрей Ростислав Снігірьов, настоятелі храмів і духовенство Подільського району столиці.

В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного київського вікаріатства протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння, привітав протоієрея Ростислава Снігірьова з днем тезоіменитства та сказав слово повчання.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua