wpid-4d651ecff410eb860ac90162162b1v-vi.jpg

Відбулися соборна лiтургiя та зібрання духовенства Макарівського благочиння

15 квітня, в п'ятницю 5-ої седмиці Великого посту, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі святого апостола та Євангеліста Іоанна Богослова села Колонщина Макарівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний архімандрит Кирил (Білан), настоятель храму протоієрей Віталій Власюк та духовенство благочиння.

Перед початком богослужіння усі священнослужителі підійшли до сповіді, яку приймав духівник благочиння архімандрит Пантелеімон (Король). Після сугубої єктенії владика Іларій пiдніс молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії настоятель храму від імені усього духовенства та парафіян подякував архієрею за візит і спільну молитву.

Цього ж дня на парафії відбулося зібрання кліриків Макарівського благочиння, які очолив архієпископ Іларій. Під час наради було обговорено нагальні питання церковно-парафіяльного та соціального життя благочиння. Наприкінці зустрічі владика висловив подяку священнослужителям за сумлінні труди на славу Церкви та закликав на всіх Боже благословення.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua