Відбулися спільне говіння та зібрання духовенства Бишівського благочиння

9 квітня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь преподобної Параскеви Сербської селища Лишня Бишівського благочиння.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму і благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) та клірики благочиння. Перед початком літургії всі священнослужителі підійшли до сповіді, яку звершив духівник благочиння ієрей Володимир Гмирянський.

Владика Іларій звернувся до присутніх з проповіддю, в якій наголосив на тому, що піст, який наближається до завершення, обов’язково має сприйматися нами як час наполегливої роботи над собою, як період посиленого духовного формування себе. "З Божою допомогою ми повинні стати оновленими людьми, для того, щоб можна було в радості зустріти Воскресіння Христове", - зазначив Його Преосвященство.

Від імені усього священства та парафіян отець благочинний подякував Преосвященному владиці за звершену літургію та вручив копію старовинної ікони Спас Нерукотворний. У свою чергу, єпископ Іларій подякував усім за співслужіння та вручив у благословення ікони святителя Димитрія Ростовського.

Цього ж дня відбулося зібрання священнослужителів Бишівського благочиння. Архімандрит Філарет, звернувшись до всіх, прозвітував про діяльність благочиння за поточний період, подякував священикам за їх труди на парафіях, відзначивши поглиблення співпраці між настоятелями. Також було звернено увагу на необхідність дотримання усіх благословень священноначалія. Керуючий Макарівським вікаріатством узгодив з усіма настоятелями графік архієрейських богослужінь та підкреслив, що потрібно активно співпрацювати з місцевими територіальними органами, школами, дитячими садками тощо. Особливу увагу було приділено соціальній роботі, яка проводиться у благочинні. Було відзначено позитивну тенденцію підвищення активності соціального служіння кліриків. Єпископ Іларій нагадав про необхідність посиленої молитви за мир у нашій державі. Також владика зазначив, що служителі Церкви повинні діяти церковно, в дусі Євангельського Благовістя

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua