Відбулося засідання Відділу у справах сім’ї

11 листопада відбулося засідання Відділу у справах сім’ї Київської єпархії. Нарада пройшла у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці. Голова відділу протоієрей Олег Мельничук підвів підсумки роботи відділу, подякував за реалізовані соціальні акціі, проекти, які проводилися по благочиннях та разом окреслили нові завдання та напрямки роботи.

У ході засідання протоієрей Олег наголосив на тому, що основою пастирського соціального служіння завжди був, є і буде захист родинних цінностей, і що саме через соціальне служіння Церква має укріплювати свої позиції в суспільстві. Окремо голова відділу подякував усім благочинням за успішно проведену акцію "Портфель сирітки", за діяльність Київського родинного клубу на парафіях столиці, адже багатодітні родини змогли відвідати Почаївську Лавру, Чернігів, Козелець та багато інших монастирів.

Особливо голова відділу відмітив ті благочиння, які активно займаються соціальним служінням – це і духовні бесіди, і молебні, і поїздки до дитячих будинків, розподільників, реабілітаційних центрів, пологових будинків та лікарень.

Крім того, на нараді священнослужителів отець Олег поділився досвідом соціальної роботи парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці та закликав священників обмінюватися досвідом та співпрацювати у даному питанні.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua