Відбулося жеребкування перед турніром з міні-футболу на кубок газети “Київський футбол”

25 жовтня голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко разом з капітаном команди КДАіС прийняв участь у жеребкуванні перед турніром з міні-футболу на кубок газети "Київський футбол". Гра відбуватиметься 26 жовтня о 12:00 годині на стадіоні ім. Баннікова (адреса: пров. Лабораторний 7-Б).

Зібрання відкрив з промовою організатор турніру та головний редактор газети "Київський футбол" - Віталій Тарасенко, який розповів про правила змагання, та побажав учасникам перемоги та гарного настрою.

Зі словом привітання виступив директор стадіону ім. Баннікова , який розповів про традиції футболу та побажав командам з користю провести час змагань. Знаково , що капітан команди УПЦ КДАіС, який витянув житон з цифрою 1. Таким чином команда Духовної академії буде розпочинати першою гру з міні-футболу.

Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко звернувся до присутніх з словом привітання , побажавши духовного і тілесного здравія.

Слід зазначити, що адміністрація стадіону Баннікова з повагою та розумінням поставилася до участі у турнірі з міні-футболу команди КДА УПЦ.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua