Відбулося зібрання духовенства Північного київського вікаріатства

27 березня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія у Києво-Печерській Лаврі відбулося зібрання духовенства Північного київського вікаріатства під головуванням вікарія Київської Митрополії єпископа Боярського Феодосія.

У ході зібрання керуючий Північним київським вікаріатством ознайомив духовенство зі змінами у вікаріатстві згідно з розпорядженнями № 2071 від 26 жовтня 2013 року та № 1761 від 30 вересня 2013 року. Зокрема, реорганізація, зміна складу парафій в межах благочинь торкнулися Першого та Другого шевченківських благочинь. Протоієрея Анатолія Затовського звільнено з посади благочинного храмів Другого шевченківського благочиння та призначено духівником Північного київського вікаріатства. Благочинним Другого шевченківського благочиння призначено протоієрея Віталія Бойка. Архімандрита Іону (Радзівіла) звільнено з посади благочинного храмів Першого шевченківського благочиння. Благочинним Першого шевченківського благочиння призначено протоієрея Владислава Софійчука. Затверджено списки храмів Оболонського, Подільського, Першого та Другого шевченківських, Кладовищенського благочинь.

Єпископ Феодосій обговорив з духовенством дні соборних богослужінь та спільного говіння. Архієрей подякував звільненим та новопризначеним благочинним за труди на благо Церкви та побажав їм допомоги Божої. Також владика закликав провести по парафіям вікаріатства збір необхідних речей для військовослужбовців, які несуть службу в Херсонській області.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua