Відділ духовно-фізичного виховання провів Стрітенський турнір з міні-футболу

8 лютого Відділ духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія напередодні свята Стрітення Господнього провів турнір з міні-футболу. У матчі взяли участь аматорські футбольні команди від Київської духовної академії, Київської державної служби спеціального транспорту, команда "Десна" від Деснянського благочиння, команда "Дніпро" від Дніпровського благочиння, футбольна команда від Десятинного монастиря та команда Київського електромеханічного коледжу.

Після молитви на проведення змагання голова Відділ духовно-фізичного виховання протоієрей Роман Матюшенко звернувся до учасників з вітальним словом, у якому побажав цікавої гри та гарного настрою.

У фінал вийшли команди Київської духовної академії та Дніпровського благочиння, в якому остання посіла призове місце. Таким чином, друге місце зайняла команда КДА, а третє - команда Київського електромеханічного коледжу.

Отець Роман привітав переможців, подякував за участь та вручив грамоти від Відділ духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua